Bezpieczeństwo danych podczas likwidacji komputerów i laptopów

Firma Netland Computers wykorzystuje certyfikowane narzędzia używane przez NATO lub ONZ przeznaczone do profesjonalnego kasowania danych. Wszelkie informacje o przedsiębiorstwie i jego klientach, a także bazy danych to najcenniejsze zasoby firmy. Dlatego przechowywane na dysku twardym dane powinny zostać usunięte w sposób trwały i uniemożliwiający ich późniejsze odtworzenie. Zwykłe formatowanie dysku nie usuwa nieodwracalnie zapisanych plików. Każdy specjalista bez większego problemu może je odtworzyć. Dla bezpieczeństwa przedsiębiorstwa usuwanie danych należy powierzyć doświadczonej firmie i sporządzić odpowiednią umowę związaną z przeprowadzaną likwidacją. Umowa obliguje wykonawcę do profesjonalnego usunięcia danych z dysków twardych oraz zniszczenia wszelkich innych nośników danych znalezionych w likwidowanym sprzęcie. Klient może dostać indywidualny certyfikat na każdy dysk twardy, z którego zostały zlikwidowane dane.

Szanowny Przedsiębiorco, Drogi Administratorze!


przeprowadzając likwidację sprzętu komputerowego w NETLAND Computers, w pakiecie możesz otrzymać bezpłatnie  profesjonalna usługa kasowania danych. Nie poniesiesz żadnych kosztów likwidowania danych, tylko jeszcze zyskasz bo nasza firma zapłaci za sprzęt komputerowy, który jest już nie potrzebny w Twojej firmie.

 

Zaufały nam już największe firmy i międzynarodowe korporacje. Umów się na spotkanie! Przyjedziemy i przedstawimy nasze referencje.


Kontakt:

Tomasz Wawrzyniak

t.wawrzyniak(at)netlandcomputers.pl

tel: 697 974 554

 

:-)

 

 

 

 


 


 

 

Słowa kluczowe

 

likwidacja IT, recycling sprzętu, likwidacja komputerów, utylizacja laptopów, likwidacja komputerów, skup notebooków, skup komputerów, złomowanie elektroniki, utylizacja sprzętu komputerowego, likwidacja komputerow, utylizacja notebookow, skup laptopow, recycling sprzętu komputerowego, likwidacja monitorów, utylizacja komputerow, audyt komputerów, skup laptopów,